Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: updated
bn: আপডেটকৃত

en: Message
bn: বার্তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক
