Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Content
fil: Nilalaman

en: Group
fil: Grupo

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak
