Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Action
hu: Művelet

en: updated
hu: frissült

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
