Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Group
oc: Grop

en: Action
oc: Accion

en: updated
oc: mes a jorn

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Sort by
oc: Triar per

en: Activity
oc: Activitat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
