Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Action
ps: چار

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
