Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Group
tr: Grup

en: Action
tr: Eylem

en: updated
tr: güncellendi

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Activity
tr: Etkinlik

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
