Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha6) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Action
am: እርምጃ

en: Message
am: መልእክት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Sort by
am: ደርድር
