Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Action
ca: Acció

en: updated
ca: actualitzat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Activity
ca: Activitat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
