Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Action
eu: Ekintza

en: updated
eu: eguneratua

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
