Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Action
he: פעולה

en: updated
he: עודכן

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Activity
he: פעילות

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
