Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Action
hy: Գործողություն

en: updated
hy: թարմացում

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
