Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Action
sk: Akcia

en: updated
sk: aktualizované

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Activity
sk: Aktivita

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
