Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Action
eo: Ago

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
