Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha8) - en to gd translation catalogue (12 entries)

en: Body
gd: Bodhaig

en: Content
gd: Susbaint

en: Group
gd: Buidheann

en: Action
gd: Gnìomh

en: updated
gd: air ùrachadh

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: User
gd: Cleachdaiche

en: All
gd: Na h-uile

en: Block
gd: Bloca

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir

en: Activity
gd: Gnìomhachd
