Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha8) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Content
it: Contenuto

en: Group
it: Gruppo

en: Action
it: Azione

en: updated
it: aggiornato

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Activity
it: Attività

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
