Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: updated
ka: განახლებულია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
