Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha8) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: updated
nn: oppdatert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
