Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Action
sl: Akcija

en: updated
sl: posodobljeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok
