Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha9) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: Group
ar: المجموعة

en: Action
ar: إجراء

en: updated
ar: التحديث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Activity
ar: النشاط

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
