Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha9) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
