Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha9) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: Group
da: Gruppe

en: Action
da: Handling

en: updated
da: opdateret

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Activity
da: Aktivitet

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
