Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha9) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Group
gl: Grupo

en: Action
gl: Acción

en: updated
gl: actualizado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
