Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha9) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
