Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha9) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Content
ja: コンテンツ

en: Group
ja: グループ

en: Action
ja: アクション

en: updated
ja: 更新

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Activity
ja: アクティビティ

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
