Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha9) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: - All -
my: - အားလုံး -
