Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha10) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: updated
cy: wedi ei ddiweddaru

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
