Flashpoint Messaging (8.x-1.0-alpha10) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Action
ne: कारवाही

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Activity
ne: गतिविधि
