Flatpickr Datepicker (1.2.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Date format
ru: Формат даты

en: List view
ru: В виде списка

en: Date range
ru: Диапазон дат

en: Custom date format
ru: Пользовательский формат даты

en: Enable validation
ru: Включить проверку

en: Comma separated
ru: Разделяйте запятыми
