Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Development
az: Develop

en: List
az: Siyahı

en: File
az: Fayl

en: Image
az: Şəkil

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Decimal
az: Onluq

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Boolean
az: Məntiq
