Flex Processor (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති
