Flex Processor (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: File
cy: Ffeil

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Plain text
cy: Testun plaen
