Flex Processor (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: List
gl: Lista

en: File
gl: Ficheiro

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Float
gl: Coma flotante

en: Boolean
gl: Booleano

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade
