Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ
