Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: List
hr: Popis

en: File
hr: Datoteka

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Float
hr: Realni broj

en: Boolean
hr: Boleanski
