Flex Processor (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Decimal
kn: ದಶಾಂಶ

en: Float
kn: ತೇಲಿಸು

en: Boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್
