Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Development
et: Arendus

en: List
et: Nimekiri

en: File
et: Manus

en: Image
et: Pilt

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Entity reference
et: Olemi viide
