Flex Processor (1.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: List
gu: સૂચિ

en: Link
gu: કડી

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Float
gu: ફ્લોટ

en: Boolean
gu: બૂલિયન
