FlexField (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text
gl: Texto

en: Inline
gl: En liña

en: Table
gl: Táboa

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Template
gl: Modelo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Key
gl: Clave

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Above
gl: Enriba

en: About
gl: Información

en: Output
gl: Saída

en: HTML List
gl: Lista HTML

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Allowed values list: invalid input.
gl: Lista de valores permitidos: entrada non válida.
