FlexField (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Text
mn: Текст

en: Table
mn: Хүснэгт
