FlexField (2.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: Inline
bg: В една линия

en: Table
bg: Таблица

en: Template
bg: Шаблон

en: Hidden
bg: Скрит

en: Key
bg: Ключ

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
