FlexField (2.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Weight
bn: ভর

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Table
bn: টেবিল

en: Above
bn: উপরে

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
