FlexField (2.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Text
ku: دەق

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Table
ku: خشتە

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Key
ku: کلیل

en: Above
ku: سەرەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
