FlexField (2.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан
