FlexField (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Settings
vi: Thiết lập

en: One
vi: Một

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Text
vi: Văn bản

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Table
vi: Bảng

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Template
vi: Mẫu

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Key
vi: Khóa

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Above
vi: Bên trên

en: Two
vi: Hai

en: Three
vi: Ba

en: About
vi: Giới thiệu

en: Output
vi: Đầu ra

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title

en: Allowed values list: invalid input.
vi: Giá trị được phép: không hợp lệ.
