FlexField (2.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Table
eu: Taula

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Integer
eu: Osokoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Key
eu: Giltza

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Above
eu: Gainean

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: Minimum
eu: Minimoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: HTML List
eu: HTML zerrenda

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
