FlexField (2.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Key
gu: ચાવી

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Above
gu: ઉપર

en: Float
gu: ફ્લોટ

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: About
gu: વિશે
