FlexField (2.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Text
jv: Teks

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Table
jv: Tabel

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Key
jv: Kunci

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Decimal
jv: Desimal

en: Float
jv: Pecahan

en: The number of digits to the right of the decimal.
jv: Jumlah digit angka nang sebelah kanan tandha desimal.

en: About
jv: Ngenani

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
jv: Biji minimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
jv: Biji maksimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Allowed values list: invalid input.
jv: Daftar biji sing diidinaké: inputan ora sah.
