FlexField (2.0.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Key
ka: გასაღები

en: Above
ka: ზემოთ

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
