FlexField (2.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: Table
kk: Кесте
