FlexField (2.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: Inline
sl: V vrstici

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Table
sl: Tabela

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Integer
sl: Celo število

en: Hidden
sl: Skrito

en: Key
sl: Ključ

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.

en: About
sl: O modulu
